Badkamer en toilet · Hoevenen

Donkere tegels en wit sanitair in Hoevenen

Een badkamer met douche, wastafel en hangtoilet, plus een afzonderlijk toilet. In Hoevenen verbinden donkere tegels en wit sanitair de twee ruimtes. Elk heeft een eigen indeling en een eigen computerplan. De foto’s vóór de renovatie tonen het aparte toilet; de werkbeelden horen bij de badkamer.

Wit wastafelmeubel naast een hoge handdoekradiator en donkere badkamertegels.
Badkamer · Na plaatsingBadkamer: het witte wastafelmeubel en de hoge handdoekradiator na plaatsing.
Plaats
Hoevenen
Ruimtes
Badkamer en afzonderlijk toilet
Materialen in beeld
Donkere tegels en wit sanitair
Project in beeld
Toilet vóór, badkamer tijdens, beide na plaatsing en twee ontwerpplannen

Het afzonderlijke toilet vóór de vernieuwing

Het aparte toilet had houten wandbekleding, een blauwe vloer en een kleine handenwasser. De twee foto’s van vóór de renovatie laten die ruimte en de wastafelzone afzonderlijk zien.

In de nieuwe inrichting maakten de houten wanden plaats voor donkere tegels. Wit sanitair brengt contrast in de compacte ruimte.

Twee ruimtes met elk een eigen plan

Het badkamerplan combineert een douche, een wastafel en een hangtoilet. Het tweede blad is het ontwerp voor het afzonderlijke toilet met handenwasser. De toestellen en de deurbeweging zijn per ruimte ingetekend.

Beide plannen dateren van 14 november 2014. De maatvoering hoort bij de ontwerpvoorbereiding; de foto’s na plaatsing tonen de inrichting van de twee ruimtes.

De badkamer tijdens de wandopbouw

Op de werkbeelden zijn de aansluitpunten voor de wastafelzone nog open. Ook bij de raamzone en het inbouwreservoir is de wandopbouw nog zichtbaar.

Deze foto’s horen bij de badkamer. Ze tonen de voorbereidende fase vóór de uiteindelijke tegelafwerking en de montage van het sanitair.

De badkamer: douche, wastafel en toilet samen

In de badkamer staan een glazen douche met witte douchebak, een wit wastafelmeubel en een hangtoilet. Donkere wand- en vloertegels verbinden die zones. Naast de wastafel staat een hoge handdoekradiator.

De omkasting van het toilet heeft fijne horizontale lijnen. Het werkbeeld van het inbouwreservoir en de foto na plaatsing laten twee verschillende fases van diezelfde badkamerzone zien.

Het aparte toilet krijgt dezelfde sfeer

Het afzonderlijke toilet heeft een compacte witte handenwasser met een onderkast. Het hangtoilet staat voor een accentstrook met fijne horizontale lijnen achter de witte bedieningsplaat.

Donkere tegels en wit sanitair komen dus in beide ruimtes terug. De badkamer en het aparte toilet hebben elk hun eigen inrichting, met een herkenbare samenhang in kleur en afwerking.

Vragen over dit project

Kunnen badkamer en toilet dezelfde tegelkeuze krijgen?

In dit project verbinden donkere tegels en wit sanitair de twee ruimtes. De indeling bekijken we per ruimte, zodat ook het aparte toilet een eigen passende inrichting krijgt.

Zijn de foto’s van vóór de renovatie van beide ruimtes?

De foto’s van vóór de renovatie tonen het afzonderlijke toilet. De werkbeelden van de wandopbouw horen bij de badkamer. Bij elk beeld staat de ruimte en de fase vermeld.

Badkamer en toilet op elkaar afstemmen?

Neem foto’s en afmetingen van beide ruimtes mee. We bespreken de indeling, het sanitair en de materiaalkeuze samen met jou.

Maak een afspraakAfspraak